Kontakt

Kontakt oss på info@broentilframtiden.no.

Initiativtakernes kontaktpersoner er:

    • Fagforbundet – Gunnar Steinsholt | gunnar.steinsholdt@fagforbundet.no | 92813391
    • NTL – Julie Lødrup | jlo@ntl.no | 97015952
    • LO i Oslo – Ingunn Gjerstad | ingunn.gjerstad@lo-oslo.no | 918 30 142
    • Naturvernforbundet – Audun Randen Johnson | arj@naturvernforbundet.no | 97593278
    • Framtiden i våre hender – Tonje E. Orsten Kristiansen | tonje@framtiden.no | 93464581
    • Greenpeace – Truls Gulowsen | truls.gulowsen@greenpeace.org | 90107904
    • Skaperverk og bærekraft – Per Ivar Våje | piv@kirken.no | 98012313
    • Concerned Scientists Norway – Andreas Ytterstad | andreas.ytterstad@hioa.no | 90663316
    • Parat – Gunnar Lingjerde | gunnar.lingjerde@parat.com | 91599261
    • Natur og Ungdom – Torgeir Vestre | torgeirv@nu.no | 41758650
    • Besteforeldrenes klimaaksjon – Turid Lilleheie | lilleheie@online.no
    • For Velferdsstaten – Asbjørn Wahl | asbjorn.wahl@velferdsstaten.no | 91611312
    • Naturviterne – Trygve Ulset | tu@naturviterne.no | 41107173